INTERNETO PRIEIGOS STEBĖSENOS SISTEMA 2014-2018 metais

Pateikiami belaidės interneto prieigos duomenų perdavimo spartos kontrolinių matavimų, atliktų 2014-2018 metais, rezultatai, kurie gauti naudojantis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos administruojama Interneto prieigos stebėsenos sistema (IPSS). Matavimai buvo atliekami operatorių UAB „Bitė Lietuva“, AB „Telia Lietuva“, UAB „TELE2“ ir AB Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC) judriojo ryšio tinkluose, visoje Lietuvos teritorijoje, siekiant stebėti ir įvertinti teikiamų interneto prieigos paslaugų kokybę, kaip to reikalauja Europos Sąjungos direktyvos bei reglamentai, taip pat supažindinti visuomenę su tokių matavimų rezultatais.

REZULTATŲ ATVAIZDAVIMAS

Puslapiuose MIESTAI-KELIAI ir GELEŽINKELIAI matavimų atlikimo vietos yra vaizduojamos spalviniais taškais, o jų spalvos yra susietos su matavimo rezultatų vertėmis. Šoniniame meniu atitinkamai pažymėjus norimus filtrus, žemėlapiuose galima stebėti pasirinkto operatoriaus tinkle atliktų duomenų gavimo spartos arba signalo lygio matavimų rezultatus.

Vartotojas gali pasirinkti šiuos filtrus:

Vartotojo pasirinktų filtrų derinys atvaizduojamas viršutiniame meniu, pvz.: 2015/Bitė/3G/Sparta.

Kiekvienas žemėlapiuose atvaizduojamas matavimo taškas turi nuorodą į kontekstinį meniu langelį, kuris atverčiamas spaudžiant kairįjį pelės mygtuką. Jame pateikiama išsamesnė informacija apie tame taške atliktą matavimą:

Šoniniame meniu taip pat yra pateikiamos ekrane atvaizduojamuose taškuose atliktų matavimų rezultatų vidutinės vertės, bei matomų taškų kiekis.

MATAVIMŲ METODIKA IR SĄLYGOS:

ATSILIEPIMAI

Puslapyje ATSILIEPIMAI vartotojai gali pateikti savo atsiliepimus, klausimus ar pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų komentarus ar paaiškinimus, prašome tinkamai nurodyti savo vardą, pavardę bei elektroninio pašto adresą.

SPARTOS SPALVINIS ATVAIZDAVIMAS IR SIETIS SU PASLAUGOMIS

SIGNALO LYGIO SPALVINIS ATVAIZDAVIMAS IR SIETIS SU PASLAUGOMIS