INTERNETO PRIEIGOS STEBĖSENOS SISTEMA

Šiame tinklalapyje yra pateikiami belaidės interneto prieigos duomenų perdavimo spartos kontrolinių matavimų rezultatai, kurie gaunami naudojantis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos administruojama Interneto prieigos stebėsenos sistema (IPSS). Matavimai atliekami operatorių UAB „Bitė Lietuva“, AB „Telia Lietuva“, UAB „TELE2“ ir AB Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC) judriojo ryšio tinkluose visoje Lietuvos teritorijoje, siekiant stebėti ir įvertinti teikiamų interneto prieigos paslaugų kokybę, kaip to reikalauja Europos Sąjungos direktyvos bei reglamentai, taip pat supažindinti visuomenę su tokių matavimų rezultatais.

REZULTATŲ ATVAIZDAVIMAS

Puslapiuose MIESTAI-KELIAI ir GELEŽINKELIAI matavimų atlikimo vietos yra vaizduojamos spalviniais taškais, o jų spalvos yra susietos su matavimo rezultatų vertėmis. Šoniniame meniu atitinkamai pažymėjus norimus filtrus, žemėlapiuose galima stebėti pasirinkto operatoriaus tinkle atliktų duomenų gavimo spartos matavimų rezultatus.

Vartotojas gali pasirinkti šiuos filtrus:

Žemėlapyje vaizduojamų taškų spalvinis žymėjimas susietas su duomenų gavimo spartos vertėmis. Taškų spalvos, atitinkančios duomenų gavimo spartos verčių ribas, megabitais per sekundę (Mbps), pateikiamos apatiniame dešiniajame žemėlapio kampe.

Vartotojo pasirinktų filtrų derinys atvaizduojamas viršutiniame meniu, kairėje, pvz.: 2019/Bitė/Sparta.

Pasirinkus norimą filtrą, šoniniame meniu yra pateikiama ekrane atvaizduojamuose taškuose atliktų matavimų rezultatų vidutinė vertė, matavimo taškų kiekiai atskirai pagal tinklo technologijas (4G/3G/2G), bei visų matomų matavimo taškų kiekis.

Kiekvienas žemėlapiuose atvaizduojamas matavimo taškas turi nuorodą į kontekstinį meniu langelį, kuris atverčiamas spaudžiant kairįjį pelės mygtuką. Jame pateikiama išsamesnė informacija apie tame taške atliktą matavimą:

MATAVIMŲ METODIKA IR SĄLYGOS:

ATSILIEPIMAI

Puslapyje ATSILIEPIMAI vartotojai gali pateikti savo atsiliepimus, klausimus ar pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų komentarus ar paaiškinimus, prašome tinkamai nurodyti savo vardą, pavardę bei elektroninio pašto adresą.

ARCHYVAS

Puslapyje ARCHYVAS patalpinti ankstesnių (2014 - 2018 m.) matavimų rezultatai. Šių matavimų atlikimo metodiką ir sąlygas bei kitus paaiškinimus rasite čia.

SPARTOS SPALVINIS ATVAIZDAVIMAS IR SIETIS SU PASLAUGOMIS