INTERNETO PRIEIGOS STEBĖSENOS SISTEMA

Šiame tinklalapyje yra pateikiami belaidės interneto prieigos duomenų perdavimo spartos kontrolinių matavimų rezultatai, kuriuos atlieka Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos administruojama Interneto prieigos stebėsenos sistema (IPSS). Matavimai atliekami operatorių UAB „Bitė Lietuva“, AB „Telia Lietuva“, UAB „TELE2“ ir AB Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC) judriojo ryšio tinkluose visoje Lietuvos teritorijoje, siekiant stebėti ir įvertinti teikiamų interneto prieigos paslaugų kokybę, kaip to reikalauja Europos Sąjungos direktyvos, taip pat supažindinti visuomenę su tokių matavimų rezultatais.

ŽEMĖLAPIS

Puslapyje ŽEMĖLAPIS matavimų atlikimo vietos yra vaizduojamos spalviniais taškais, o jų spalvos yra susietos su matavimo rezultatų vertėmis. Šoniniame meniu atitinkamai pažymėjus norimus filtrus, žemėlapyje galima stebėti pasirinkto operatoriaus tinkle atliktų duomenų gavimo spartos arba signalo lygio matavimų rezultatus.

Vartotojas gali pasirinkti šiuos filtrus:

Vartotojo pasirinktų filtrų derinys atvaizduojamas viršutiniame meniu, pvz.: 2015/Bitė/3G/Sparta.

Kiekvienas žemėlapyje atvaizduojamas matavimo taškas turi nuorodą į kontekstinį meniu langelį, kuris atverčiamas spaudžiant kairįjį pelės mygtuką. Jame pateikiama išsamesnė informacija apie tame taške atliktą matavimą:

Šoniniame meniu taip pat yra pateikiamos ekrane atvaizduojamuose taškuose atliktų matavimų rezultatų vidutinės vertės, bei matomų taškų kiekis.

ATSILIEPIMAI

Puslapyje ATSILIEPIMAI vartotojai gali pateikti savo atsiliepimus, klausimus ar pasiūlymus. Norėdami gauti mūsų komentarus ar paaiškinimus, prašome tinkamai nurodyti savo vardą, pavardę bei elektroninio pašto adresą.

MATAVIMŲ METODIKA IR SĄLYGOS

RYŠIO ĮRANGA

Šiuo metu naudojami duomenų perdavimo įrenginiai:

SPARTOS SPALVINIS ATVAIZDAVIMAS IR SIETIS SU PASLAUGOMIS

SIGNALO LYGIO SPALVINIS ATVAIZDAVIMAS IR SIETIS SU PASLAUGOMIS

INTERNETO PRIEIGOS STEBĖSENOS SISTEMOS STRUKTŪRINĖ SCHEMA

IPSS struktūrinė schema